سبد خرید خالی میباشد!

درباره ما

جی بی ایران با هدف ارتقاء سطح کیفی استاندارد زندگی مردم ایران به عنوان مجموعه‌ای شکل گرفته از گروه کالاهای ضروری و مصرفی زندگی امروز، پاسخ‌گویی موثر به نیازهای در حال تغییر مشتری است. فروشگاه اینترنتی جی بی ایران، ایجاد خریدی رضایت بخش در فضای اینترنتی را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است. ارسال سفارش به تمام نقاط ایران، ایجاد ساختار گارانتی منطبق با تفکر مشتری محور، ایجاد اعتماد از خرید اینترنتی و پشتیبانی، از مزایای اصلی خرید اینترنتی در سایت جی بی ایران محسوب می‌شود. امید داریم با چشم انداز مرکز خرید کارتریج پرینتر و با تکیه بر اصول اخلاقی و ایجاد رابطه‌ای بادوام با مشتری، حافظ ارزش پول شما در هنگام خرید از فروشگاه جی بی ایران باشیم.
 
ویژگی های جی بی ایران
پخش و توزیع جی بی ایران به منظور فراهم کردن بستری مطمئن و آسان برای خرید، بخش‌ها و امکانات متنوعی را در وب‌سایت خود گنجانده است. برای مثال بخش جست‌وجو، فروش ویژه و مرتب کردن محصولات بر اساس معیارهای گوناگون. برخی مزایای وب سایت جی بی ایران عبارتند از:
 
 
محصولات جی بی ایران
عمده محصولات جی بی ایران مربوط به محصولات مصرفی پرینتر می باشد و در مواقع خاص بسته به نیاز مشتریان گرامی محصولاتی جدید ارائه می گردد.
 
 
فروشگاه اینترنتی جی بی ایران ایجاد خریدی رضایت بخش در فضای اینترنتی را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.این فروشگاه  با تکیه بر اصول اخلاقی و ایجاد رابطه‌ای بادوام با مشتری، سعی دارد تا همواره حافظ ارزش پول مشتریان هنگام خرید از سایت جی بی ایران باشد.